Zespół Szkół Leśnych Im. Inż. Jana Kloski W Goraju


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Leśnych Im. Inż. Jana Kloski W Goraju

Patron inż. Jan Kloska

Adres Zespół Szkół Leśnych Im. Inż. Jana Kloski W Goraju

Goraj-Zamek 5
Miejscowość Góra nad Notecią
Kod pocztowy 64-700
Gmina Czarnków
Powiat czarnkowsko-trzcianecki
Województwo wielkopolskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Leśnych Im. Inż. Jana Kloski W Goraju

672552655
Strona
Regon 30075587000000
Organ prowadzący Minister ds. środowiska

1. Zespół Szkół Leśnych im. inż. Jana Kloski w Goraju - opis placówki

Zespół Szkół Leśnych im. inż. Jana Kloski w Goraju to placówka oświatowa, która od wielu lat kształci młodzież w kierunku leśnictwa. Szkoła ta jest jednym z najważniejszych ośrodków edukacyjnych w regionie, a jej absolwenci są cenionymi specjalistami w swoim fachu. Szkoła nosi imię inżyniera Jana Kloski, wybitnego leśnika i pedagoga, który swoje życie poświęcił ochronie przyrody i edukacji młodzieży. Jego imię symbolizuje najwyższe standardy nauczania i pasję do ochrony środowiska. Placówka oferuje kształcenie na poziomie liceum ogólnokształcącego oraz technikum leśnego. Uczniowie mają możliwość zdobycia wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu leśnictwa, ochrony środowiska, a także podstaw ekonomii i zarządzania. Szkoła dysponuje nowoczesnymi salami dydaktycznymi, laboratoriami, a także własnym terenem leśnym, który służy do praktycznej nauki.

2. Zespół Szkół Leśnych im. inż. Jana Kloski w Goraju - dokładny adres

Zespół Szkół Leśnych im. inż. Jana Kloski znajduje się w malowniczej miejscowości Goraj-Zamek 5, położonej w gminie Góra nad Notecią, w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, w województwie wielkopolskim. Kod pocztowy placówki to 64-700. Szkoła jest zlokalizowana w otoczeniu lasów, co sprzyja praktycznej nauce leśnictwa.

3. Zespół Szkół Leśnych im. inż. Jana Kloski w Goraju - dane kontaktowe

Wszystkich zainteresowanych nauką w Zespole Szkół Leśnych im. inż. Jana Kloski w Goraju zapraszamy do kontaktu. Sekretariat szkoły jest dostępny pod numerem telefonu 672552655. Można również skontaktować się z nami wysyłając wiadomość na numer faksu 672553655. Więcej informacji na temat naszej oferty edukacyjnej, kadry nauczycielskiej oraz warunków rekrutacji można znaleźć na naszej stronie internetowej www.zsl-goraj.cil.pl.

4. Zespół Szkół Leśnych im. inż. Jana Kloski w Goraju - dodatkowe informacje

Numer REGON placówki to 30075587000000. Szkoła jest pod nadzorem Ministerstwa ds. środowiska, co gwarantuje najwyższe standardy nauczania z zakresu ochrony przyrody i leśnictwa. Zespół Szkół Leśnych im. inż. Jana Kloski w Goraju jest placówką publiczną, co oznacza, że nauka w niej jest bezpłatna. Szkoła oferuje również możliwość zakwaterowania w internacie.

Mapa