Zakład Poprawczy W Tarnowie


Najważniejsze informacje - Zakład Poprawczy W Tarnowie

Adres Zakład Poprawczy W Tarnowie

Klikowska 101
Miejscowość Tarnów
Kod pocztowy 33-100
Gmina miasto Tarnów
Powiat Tarnów
Województwo małopolskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zakład Poprawczy W Tarnowie

146300612
Strona
Regon 00032290400000
Organ prowadzący Minister ds. sprawiedliwości

Zakład Poprawczy w Tarnowie - opis placówki Zakład Poprawczy w Tarnowie jest jedną z placówek penitencjarnych w Polsce, która ma na celu resocjalizację i poprawę warunków życia skazanych. Placówka ta zajmuje się osobami skazanymi na kary pozbawienia wolności, które zostały skierowane do odbywania kary w warunkach zamkniętych. Zakład Poprawczy w Tarnowie stawia sobie za zadanie przygotowanie osadzonych do powrotu do społeczeństwa poprzez edukację, pracę oraz wsparcie psychologiczne. Zakład Poprawczy w Tarnowie - dokładny adres Zakład Poprawczy w Tarnowie znajduje się pod adresem Klikowska 101, Tarnów, 33-100, województwo małopolskie. Jest to dogodnie położona lokalizacja, umożliwiająca łatwy dostęp do placówki zarówno dla pracowników, jak i odwiedzających. Zakład Poprawczy w Tarnowie - dane kontaktowe Aby skontaktować się z Zakładem Poprawczym w Tarnowie, można skorzystać z numeru telefonu 146300612 lub adresu e-mailowego 14630061

2. Dodatkowo, informacje o placówce można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej http://www.zakladpoprawczy.tarnow.pl/.

Zakład Poprawczy w Tarnowie - dodatkowe informacje Zakład Poprawczy w Tarnowie podlega pod Ministerstwo Sprawiedliwości i jest placówką publiczną. Numer identyfikacyjny placówki to 00032290400000. Placówka ta działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i dba o bezpieczeństwo oraz dobre warunki pobytu osadzonych. Jako placówka penitencjarna, Zakład Poprawczy w Tarnowie odgrywa istotną rolę w systemie wymiaru sprawiedliwości w Polsce.

Mapa