Technikum Rolnicze Uzupełniające


Najważniejsze informacje - Technikum Rolnicze Uzupełniające

Adres Technikum Rolnicze Uzupełniające

41
Miejscowość Korzecznik
Kod pocztowy 62-650
Gmina Kłodawa
Powiat kolski
Województwo wielkopolskie
Typ Technikum uzupełniające dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych
Uprawnienia niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Regon 31155712400071
Organ prowadzący Stowarzyszenie "Z Edukacją w Przyszłość"

Technikum Rolnicze Uzupełniające mieści się w miejscowości Korzecznik pod adresem 41. Szkoła średnia o profilu technicznym znajduje się na obszarze gminy Kłodawa, powiat kolski , województwo wielkopolskie. Organem zarządzającym jest stowarzyszenia. Szkoła średnia techniczna figuruje w rejestrze pod numerem 31155712400071. Instytucja rejestracyjna dla Technikum Rolnicze Uzupełniające to powiat ziemski.

Kursant szkoły średniej technicznej będzie musiał wybrać dwa przedmioty na poziomie rozszerzonym, które wiążą się ze zdobywanym zawodem. Jednym z tych przedmiotów musi być: matematyka, biologia, geografia, fizyka lub chemia. Przedmioty na poziomie podstawowym są wykładane w klasach I i II. Ukończenie czteroletniego technikum daje możliwość uzyskania certyfikatu potwierdzającego umiejętności zawodowe po zdaniu stosownego egzaminu zawodowego, a także zdobycie matury po zdaniu egzaminu dojrzałości.

Powiat kolski ma zarejestrowane 17 szkoł technicznych, a województwo wielkopolskie - 307. Na 1533 uczniów w powiecie przypada 17 innych technicznych szkół ponadgimnazjalnych (90,18 na placówkę), a średnia w województwie to 163,75 (50272 słuchaczy na 307 placówek).

Mapa