Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zaoczne W Grzegorzowicach


Najważniejsze informacje - Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zaoczne W Grzegorzowicach

Adres Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zaoczne W Grzegorzowicach

31
Miejscowość Grzegorzowice Wielkie
Kod pocztowy 32-095
Gmina Iwanowice
Powiat krakowski
Województwo małopolskie
Typ Liceum ogólnokształcące uzupełniające dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych
Uprawnienia niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej

Telefon Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zaoczne W Grzegorzowicach

123881711
Regon 12008648300000
Organ prowadzący Stanisław Szymski

Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zaoczne W Grzegorzowicach mieści się w miejscowości Grzegorzowice Wielkie pod adresem 31. Numer telefonu do szkoły to 123881711. Liceum znajduje się na terytorium gminy Iwanowice, powiat krakowski , województwo małopolskie. Organem prowadzącym jest osoba fizyczna - pracodawca. Liceum funkcjonuje w rejestrze pod numerem 12008648300000. Instytucja rejestrująca] dla Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Zaoczne W Grzegorzowicach to powiat ziemski.

Gimnazjaliści po ukończeniu nauki w trwającej trzy lata szkole gimnazjalnej mają możliwość wyboru pomiędzy trzyletnim liceum ogólnokształcącym, czteroletnim technikum lub trzyletnią zasadniczą szkołą zawodową.

Aby uczyć się w liceum ogólnokształcącym, należy wcześniej ukończyć gimnazjum i przystąpić do egzaminu gimnazjalnego. Teraz profile w liceach ogólnokształcących umożliwiają kształcenie z przedmiotów na poziomie rozszerzonym (ilość waha się od 0 do 4 przedmiotów). Są również klasy dwujęzyczne, gdzie poszczególne przedmioty wykładane są w języku obcym. Licealiści z takich klas mają możliwość przystąpienia do dwujęzycznego egzaminu dojrzałości. Po ukończeniu szkoły, wychowanek może kształcić się w szkole policealnej lub na uczelni wyższej (wymagana jest zdana matura). Absolwent, który ukończy liceum ogólnokształcące, będzie miał wykształcenie średnie.

Powiat krakowski ma zarejestrowane 31 liceów, a województwo małopolskie - 475. Na 1894 uczniów w powiecie przypada 31 innych szkół licealnych (61,1 na placówkę), z kolei średnia w województwie to 115,67 (54944 wychowanków w wieku licealnym na 475 placówek).

Mapa