Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 W Trzebnicy


Najważniejsze informacje - Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 W Trzebnicy

Patron Piotr Włostowic

Adres Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 W Trzebnicy

Żeromskiego 25
Miejscowość Trzebnica
Kod pocztowy 55-100
Gmina Trzebnica
Powiat trzebnicki
Województwo dolnośląskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 W Trzebnicy

713120485
Strona
Regon 00019797100000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Trzebnicy - opis placówki

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Trzebnicy to renomowana placówka edukacyjna, która od lat cieszy się uznaniem zarówno uczniów, jak i rodziców. Szkoła oferuje kompleksową edukację na różnych poziomach nauczania, począwszy od szkoły podstawowej, poprzez gimnazjum, aż po liceum ogólnokształcące. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej oraz nowoczesnym metodom nauczania, uczniowie mają możliwość rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań w przyjaznej i inspirującej atmosferze.

2. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Trzebnicy - dokładny adres

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Trzebnicy mieści się pod adresem: ul. Żeromskiego 25, 55-100 Trzebnica, województwo dolnośląskie. Lokalizacja placówki jest dogodna i łatwo dostępna zarówno dla uczniów, jak i pracowników szkoły oraz ich rodziców.

3. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Trzebnicy - dane kontaktowe

Aby skontaktować się z Powiatowym Zespołem Szkół nr 2 w Trzebnicy, można dzwonić pod numer telefonu: 713120485 lub 713120488. Dodatkowo, informacje o placówce można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej szkoły: www.pzs2-trzebnica.pl. Dzięki temu rodzice i uczniowie mogą być na bieżąco z życiem szkoły oraz wszelkimi ważnymi informacjami.

4. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Trzebnicy - dodatkowe informacje

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Trzebnicy posiada numer identyfikacji podatkowej: 00019797100000. Jest to placówka publiczna, która podlega pod Powiat ziemski. Szkoła dba o wysoki poziom nauczania oraz rozwój swoich uczniów, oferując im szeroki wachlarz zajęć dodatkowych i kół zainteresowań. Dzięki temu uczniowie mają możliwość rozwijania swoich pasji i zdobywania nowych umiejętności.

Mapa