Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Nr 6 W Lublinie


Najważniejsze informacje - Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Nr 6 W Lublinie

Adres Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Nr 6 W Lublinie

Młodej Polski 30
Miejscowość Lublin
Kod pocztowy 20-863
Gmina miasto Lublin
Powiat Lublin
Województwo lubelskie
Typ Poradnia psychologiczno-pedagogiczna
Uprawnienia publiczna

Telefon Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Nr 6 W Lublinie

817410930
Regon 00071445500018
Organ prowadzący Miasto na prawach powiatu

1. Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna nr 6 w Lublinie - opis placówki

Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna nr 6 w Lublinie jest jedną z wielu placówek tego typu działających w mieście. Jest to miejsce, które oferuje wsparcie i pomoc psychologiczną oraz pedagogiczną dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Placówka działa na zlecenie szkół i innych instytucji, które potrzebują specjalistycznej pomocy w obszarze psychologii i pedagogiki. W Poradni Psychologiczno Pedagogicznej nr 6 w Lublinie pracuje wykwalifikowany zespół specjalistów, składający się z psychologów, pedagogów, logopedów i innych profesjonalistów. Ich głównym celem jest diagnoza i terapia różnych trudności i zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży. Placówka oferuje również poradnictwo dla rodziców oraz szkolenia dla nauczycieli i innych specjalistów związanych z edukacją.

2. Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna nr 6 w Lublinie - dokładny adres

Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna nr 6 w Lublinie mieści się pod adresem Młodej Polski 30, Lublin, 20-863, lublin, lubelskie. Jest to dogodna lokalizacja, łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców Lublina, jak i dla osób z okolicznych miejscowości.

3. Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna nr 6 w Lublinie - dane kontaktowe

Aby skontaktować się z Poradnią Psychologiczno Pedagogiczną nr 6 w Lublinie, można dzwonić pod numer telefonu 817410930. Jest to numer kontaktowy, który umożliwia uzyskanie informacji na temat oferowanych usług, umówienie wizyty lub zapytanie o dodatkowe informacje.

4. Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna nr 6 w Lublinie - dodatkowe informacje

Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna nr 6 w Lublinie posiada numer identyfikacji podatkowej 00071445500018. Jest to placówka publiczna, co oznacza, że jej działalność finansowana jest ze środków publicznych. Placówka jest również miastem na prawach powiatu, co daje jej pewne uprawnienia i samodzielność w podejmowaniu decyzji. W Poradni Psychologiczno Pedagogicznej nr 6 w Lublinie można liczyć na profesjonalne podejście, indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz tajemnicę i poufność. Placówka stawia sobie za cel pomóc dzieciom i młodzieży w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi, społecznymi i edukacyjnymi, aby umożliwić im pełny rozwój i osiągnięcie sukcesu w życiu.

Mapa