Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Solcu


Najważniejsze informacje - Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Solcu

Adres Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Solcu

Solec 6
Miejscowość Solec
Kod pocztowy 09-500
Gmina Gostynin
Powiat gostyniński
Województwo mazowieckie
Typ Liceum ogólnokształcące
Uprawnienia niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej

Telefon Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Solcu

242357933
Regon 14626696300000
Organ prowadzący Jolanta Dzioba

Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Solcu znajduje się w miejscowości Solec pod adresem Solec 6. Telefon do liceum to 242357933. Liceum znajduje się na obszarze gminy Gostynin, powiat gostyniński , województwo mazowieckie. Organem nadzorującym jest osoba fizyczna - pracodawca. Liceum znajduje się w rejestrze pod numerem 14626696300000. Organ rejestracyjny dla Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Solcu to powiat ziemski.

Uczniowie po ukończeniu nauki w trzyletnim gimnazjum mogą wybierać pomiędzy trzyletnim liceum ogólnokształcącym, czteroletnim technikum lub trzyletnią zasadniczą szkołą zawodową.

By kształcić się w liceum ogólnokształcącym, należy najpierw ukończyć gimnazjum i przystąpić do egzaminu gimnazjalnego. Teraz profile w liceach ogólnokształcących umożliwiają kształcenie z przedmiotów na poziomie rozszerzonym (ilość może wynosić od 0 do 4 przedmiotów). Są także klasy dwujęzyczne, gdzie wybrane przedmioty wykładane są w języku obcym. Uczniowie z takich klas mogą przystąpić do matury dwujęzycznej. Po ukończeniu szkoły, licealista może podjąć naukę w szkole policealnej lub na uniwersytecie (wymagane jest świadectwo dojrzałości). Absolwent, który ukończy liceum ogólnokształcące, będzie miał wykształcenie średnie.

Powiat gostyniński ma zarejestrowane 8 liceów, a województwo mazowieckie - 793. Na 712 uczniów w powiecie przypada 8 innych placówek licealnych (89 na placówkę), z kolei średnia w województwie to 121,96 (96715 licealistów na 793 placówek).

Mapa