Zespół Szkolno-przedszkolny Nr 12


Najważniejsze informacje - Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12

Adres Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12

Suwalska 5
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 54-104
Gmina miasto Wrocław
Powiat Wrocław
Województwo dolnośląskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12

717120010
Strona
Regon 02102405600000
Organ prowadzący Gmina

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 - opis placówki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 to jednostka oświatowa zlokalizowana we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Placówka ta oferuje kompleksową edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkoły podstawowej. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 dba o rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny swoich podopiecznych, stawiając na nowoczesne metody nauczania i wszechstronny rozwój każdego ucznia. W placówce panuje przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce i rozwojowi. Nauczyciele są doświadczeni i zaangażowani w swoją pracę, dbając o indywidualne potrzeby każdego ucznia. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 organizuje liczne zajęcia dodatkowe, warsztaty i wyjazdy edukacyjne, które mają na celu poszerzenie horyzontów i rozwijanie pasji uczniów. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 - dokładny adres Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 mieści się przy ulicy Suwalskiej 5 we Wrocławiu. Kod pocztowy to 54-10

4. Placówka znajduje się w dogodnej lokalizacji, łatwo dostępnej zarówno dla mieszkańców dzielnicy Krzyki, jak i innych części miasta. Budynek szkoły jest nowoczesny i przystosowany do potrzeb uczniów w różnym wieku.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 - dane kontaktowe Aby skontaktować się z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 12, można dzwonić pod numer telefonu 717120010. Więcej informacji na temat placówki można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej www.sp26.wroclaw.pl. Tam można dowiedzieć się o aktualnych wydarzeniach, planach lekcji, oraz kontaktować się z nauczycielami i pracownikami administracyjnymi. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 - dodatkowe informacje Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 jest placówką publiczną, działającą na terenie Gminy Wrocław. Oferuje wysokiej jakości edukację dostępną dla wszystkich dzieci i młodzieży z okolicznych dzielnic. Placówka posiada bogate zaplecze dydaktyczne, sale wyposażone w nowoczesny sprzęt oraz pracownie specjalistyczne, które umożliwiają rozwijanie zainteresowań i pasji uczniów. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 to miejsce, gdzie każde dziecko może się rozwijać i spełniać swoje marzenia edukacyjne.

Mapa