Zespół Szkolno-przedszkolny


Najważniejsze informacje - Zespół Szkolno-Przedszkolny

Patron JAN PAWEŁ II

Adres Zespół Szkolno-Przedszkolny

OLSZTYŃSKA 9A
Miejscowość Miłakowo
Kod pocztowy 14-310
Gmina Miłakowo
Powiat ostródzki
Województwo warmińsko-mazurskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkolno-Przedszkolny

897587476
Strona
Regon 51089249800000
Organ prowadzący Gmina

1. ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY - opis placówki

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłakowie to miejsce, gdzie edukacja i rozwój dziecka są priorytetem. Placówka ta jest miejscem, gdzie dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie szkoły podstawowej mogą zdobywać wiedzę, rozwijać swoje umiejętności i talenty, a także budować pierwsze przyjaźnie. Placówka składa się z przedszkola oraz szkoły podstawowej, co umożliwia płynne przejście dzieci z etapu przedszkolnego do edukacji szkolnej. Wszystko to odbywa się w przyjaznej atmosferze, pod okiem doświadczonych i zaangażowanych nauczycieli. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłakowie to nowoczesna placówka, która dba o wszechstronny rozwój swoich podopiecznych. W ramach zajęć edukacyjnych dzieci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań, zdobywania nowych umiejętności, a także poznawania świata poprzez zabawę.

2. ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY - dokładny adres

Zespół Szkolno-Przedszkolny znajduje się w malowniczej miejscowości Miłakowo, w województwie warmińsko-mazurskim. Dokładny adres placówki to: Olsztyńska 9A, 14-310 Miłakowo, powiat ostródzki.

3. ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY - dane kontaktowe

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, chcieliby dowiedzieć się więcej o naszej placówce lub zapisować swoje dziecko do naszej szkoły lub przedszkola, zapraszamy do kontaktu. Można nas osiągnąć pod numerem telefonu: 897587476. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.zsmilakowo.one.pl, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej placówce, ofercie edukacyjnej, a także aktualnościach i wydarzeniach.

4. ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY - dodatkowe informacje

Nasza placówka jest publiczną instytucją oświatową, prowadzoną przez Gminę Miłakowo. Numer REGON placówki to 51089249800000. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłakowie to miejsce, które stawia na rozwój i edukację dzieci na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby nasi podopieczni czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo, a zdobywana wiedza i umiejętności służyły im w przyszłości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Mapa