Zespół Szkół Publicznych Nr 3


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Publicznych Nr 3

Patron Karola Wojtyły

Adres Zespół Szkół Publicznych Nr 3

Załuskiego 57
Miejscowość Kobyłka
Kod pocztowy 05-230
Gmina miasto Kobyłka
Powiat wołomiński
Województwo mazowieckie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Publicznych Nr 3

227861571
Strona
Regon 01606780700000
Organ prowadzący Gmina

Zespół Szkół Publicznych nr 3 - opis placówki Zespół Szkół Publicznych nr 3 to renomowana placówka edukacyjna zlokalizowana w Kobyłce, w województwie mazowieckim. Szkoła ta cieszy się uznaniem zarówno wśród uczniów, jak i rodziców, dzięki wysokim standardom nauczania oraz bogatej ofercie edukacyjnej. Zespół Szkół Publicznych nr 3 skupia się na rozwijaniu kompetencji uczniów, stawiając na wszechstronny rozwój każdego ucznia. Zespół Szkół Publicznych nr 3 - dokładny adres Placówka Zespół Szkół Publicznych nr 3 mieści się przy ulicy Załuskiego 57 w Kobyłce. Jest to dogodna lokalizacja, która umożliwia łatwy dojazd zarówno uczniom, jak i pracownikom szkoły. Kobyłka to malownicza miejscowość w gminie Wołomin, która zapewnia sprzyjające warunki do nauki i rozwoju. Zespół Szkół Publicznych nr 3 - dane kontaktowe Aby skontaktować się z Zespołem Szkół Publicznych nr 3, można skorzystać z następujących numerów telefonu: 227861571 oraz 22786157

2. Dodatkowe informacje o placówce można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej szkoły: zsp

3.edu.pl. Dzięki temu rodzice i uczniowie mogą szybko i sprawnie uzyskać potrzebne informacje oraz skontaktować się z pracownikami szkoły.

Zespół Szkół Publicznych nr 3 - dodatkowe informacje Zespół Szkół Publicznych nr 3 posiada numer identyfikacji REGON: 01606780700000. Jest to placówka publiczna, która podlega pod gminę Wołomin. Szkoła ta dba o wysoki poziom nauczania oraz rozwój swoich uczniów, oferując im szeroki zakres zajęć dodatkowych i kół zainteresowań. Dzięki zaangażowaniu kadry pedagogicznej oraz nowoczesnym metodom nauczania, Zespół Szkół Publicznych nr 3 zapewnia uczniom solidne przygotowanie do dalszej edukacji oraz życia zawodowego.

Mapa