Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 W Gnieźnie


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 W Gnieźnie

Adres Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 W Gnieźnie

Sienkiewicza 6
Miejscowość Gniezno
Kod pocztowy 62-200
Gmina miasto Gniezno
Powiat gnieźnieński
Województwo wielkopolskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 W Gnieźnie

614263153
Strona
Regon 00024556900000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Gnieźnie - opis placówki

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Gnieźnie to renomowana placówka edukacyjna, która od lat cieszy się uznaniem wśród uczniów i rodziców. Szkoła oferuje szeroki wachlarz kierunków kształcenia, dostosowanych do różnorodnych zainteresowań i predyspozycji uczniów. Wśród nich znajdują się zarówno kierunki ogólnokształcące, jak i zawodowe, co pozwala młodzieży na wybór ścieżki edukacyjnej najbardziej odpowiadającej ich planom na przyszłość. Placówka jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a kadra pedagogiczna składa się z doświadczonych nauczycieli, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Szkoła dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym, w tym dobrze wyposażonymi pracowniami, laboratoriami i salami lekcyjnymi.

2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Gnieźnie - dokładny adres

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Gnieźnie znajduje się w centrum miasta, przy ulicy Sienkiewicza 6. Kod pocztowy placówki to 62-200, a jest ona zlokalizowana w powiecie gnieźnieńskim, w województwie wielkopolskim. Dobra lokalizacja szkoły sprawia, że jest ona łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców Gniezna, jak i dla uczniów dojeżdżających z okolicznych miejscowości.

3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Gnieźnie - dane kontaktowe

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Gnieźnie mogą skontaktować się z placówką telefonicznie, pod numerem 614263153. Ten sam numer służy również do kontaktu faksem. Szkoła posiada również stronę internetową, na której można znaleźć najważniejsze informacje o placówce, jej ofercie edukacyjnej oraz aktualnościach. Adres strony to http://zsp-nr3.pl.

4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Gnieźnie - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Gnieźnie jest placówką publiczną, podlegającą powiatowi ziemskiemu. Numer identyfikacyjny szkoły to 00024556900000. Szkoła prowadzi rekrutację na zasadach ogólnych, a szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej placówki. Wszystkie osoby zainteresowane kształceniem w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Gnieźnie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej placówki.

Mapa