Zespół Szkół Nr 1


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Nr 1

Patron im.Powstańców Wielkopolskich

Adres Zespół Szkół Nr 1

LEŚNA 17
Miejscowość Wronki
Kod pocztowy 64-510
Gmina Wronki
Powiat szamotulski
Województwo wielkopolskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Nr 1

672540213
Strona
Regon 00076742800000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. Zespół Szkół nr 1 - opis placówki

Zespół Szkół nr 1 to placówka oświatowa, która z powodzeniem łączy tradycję z nowoczesnością. Szkoła znajduje się w Wronkach, w województwie wielkopolskim, i jest jednym z najważniejszych ośrodków edukacyjnych w regionie. Zespół Szkół nr 1 składa się z kilku jednostek, w tym szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum ogólnokształcącego. Placówka jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z szerokiej oferty dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. W szkole działa wiele kół zainteresowań, klubów sportowych, a także zespoły artystyczne. Szkoła jest również aktywna na polu edukacji międzynarodowej, biorąc udział w wielu projektach i programach wymiany uczniowskiej.

2. Zespół Szkół nr 1 - dokładny adres

Zespół Szkół nr 1 znajduje się w malowniczej okolicy Wroniek, w województwie wielkopolskim. Dokładny adres placówki to: ulica Leśna 17, 64-510 Wronki, powiat szamotulski. Szkoła jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców Wroniek, jak i dla uczniów dojeżdżających z okolicznych miejscowości.

3. Zespół Szkół nr 1 - dane kontaktowe

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Zespole Szkół nr 1, skontaktować się z dyrekcją lub nauczycielami, możesz to zrobić telefonicznie lub przez internet. Numer telefonu do sekretariatu szkoły to 672540213. Możesz również skorzystać z drugiego numeru telefonu: 672540213. Szkoła posiada również stronę internetową, na której znajdziesz wiele przydatnych informacji, w tym aktualności, plan lekcji, informacje o nauczycielach i wiele innych. Adres strony to: www.szkolanalesnej.edu.pl.

4. Zespół Szkół nr 1 - dodatkowe informacje

Zespół Szkół nr 1 jest placówką publiczną, co oznacza, że jest finansowana z budżetu państwa. Szkoła jest podległa Powiatowi Ziemskiemu. Numer identyfikacyjny placówki to 00076742800000. Szkoła jest otwarta dla wszystkich uczniów, niezależnie od ich pochodzenia, wyznania czy poziomu umiejętności. W Zespole Szkół nr 1 każdy uczeń ma szansę na rozwijanie swoich pasji i talentów, a także na zdobycie solidnej wiedzy i umiejętności, które przydadzą się w przyszłości.

Mapa