Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego W Karolewie


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego W Karolewie

Adres Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego W Karolewie

12
Miejscowość Karolewo
Kod pocztowy 11-400
Gmina Kętrzyn
Powiat kętrzyński
Województwo warmińsko-mazurskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego W Karolewie

897524753
Strona
Regon 28026065200000
Organ prowadzący Minister ds. rolnictwa i rozwoju wsi

1. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie - opis placówki

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie to placówka oświatowa, której głównym celem jest kształcenie młodzieży w zakresie rolnictwa i pokrewnych dziedzin. Szkoła ta jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z szerokiego zakresu oferowanych kierunków kształcenia. Wśród nich znajdują się zarówno te tradycyjne, jak i te odpowiadające na współczesne potrzeby rynku pracy. Placówka posiada nowoczesną bazę dydaktyczną, która umożliwia praktyczne kształcenie uczniów. Do dyspozycji młodzieży są dobrze wyposażone pracownie, w tym laboratoria, a także gospodarstwo szkolne, w którym uczniowie mogą zdobywać praktyczne umiejętności. Szkoła współpracuje również z lokalnymi przedsiębiorstwami i instytucjami, co umożliwia uczniom zdobycie doświadczenia zawodowego.

2. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie - dokładny adres

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie znajduje się pod adresem: 12, Karolewo, 11-400, kętrzyński, warmińsko-mazurskie. Szkoła jest zlokalizowana w malowniczej okolicy, co sprzyja naukom przyrodniczym i rolniczym. Bliskość natury jest nie tylko atutem dla uczniów zainteresowanych rolnictwem, ale również sprzyja relaksowi i odpoczynkowi od codziennych obowiązków szkolnych.

3. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie - dane kontaktowe

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie mogą skontaktować się z placówką telefonicznie pod numerem: 897524753. Szkoła dostępna jest również pod drugim numerem telefonu: 897524753. Dodatkowo, na stronie internetowej www.karolewo.com można znaleźć więcej informacji na temat oferty edukacyjnej, kadry nauczycielskiej, a także aktualności i wydarzeń szkolnych.

4. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie działa pod numerem REGON: 28026065200000. Placówka jest pod nadzorem Ministerstwa ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi, co gwarantuje wysoki poziom kształcenia zgodny z aktualnymi standardami i wymaganiami. Szkoła jest placówką publiczną, co oznacza, że nauka w niej jest bezpłatna. Wszystkie koszty związane z funkcjonowaniem szkoły pokrywane są z budżetu państwa.

Mapa