Zespół Szkół Gastronomiczno-hotelarskich


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Patron im.Janka Bytnara "Rudego"

Adres Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Wodna 11-13
Miejscowość Kalisz
Kod pocztowy 62-800
Gmina miasto Kalisz
Powiat Kalisz
Województwo wielkopolskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

625016056
Strona
Regon 00077996300091
Organ prowadzący Miasto na prawach powiatu

1. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich - opis placówki

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich to renomowana placówka edukacyjna, która od lat kształci młodzież w zakresie szeroko pojętej gastronomii i hotelarstwa. Szkoła cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród uczniów, jak i pracodawców, którzy chętnie zatrudniają jej absolwentów. Placówka oferuje kształcenie na poziomie szkoły średniej, a także szereg kursów i szkoleń uzupełniających. Program nauczania jest dostosowany do aktualnych trendów i wymagań rynku pracy, a uczniowie mają możliwość zdobycia praktycznych umiejętności pod okiem doświadczonych nauczycieli i specjalistów z branży. Szkoła dysponuje nowoczesną bazą dydaktyczną, w tym profesjonalnie wyposażonymi salami lekcyjnymi, warsztatami kulinarnymi i hotelarskimi, a także własną restauracją szkolną, w której uczniowie mogą zdobywać praktyczne doświadczenie.

2. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich - dokładny adres

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich znajduje się w Kaliszu, w województwie wielkopolskim. Dokładny adres placówki to ulica Wodna 11-13, 62-800 Kalisz. Szkoła jest zlokalizowana w centrum miasta, co ułatwia dojazd zarówno uczniom, jak i gościom placówki.

3. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich - dane kontaktowe

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich mogą skontaktować się z placówką telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej. Numer telefonu do sekretariatu szkoły to 625016056, a do dyrekcji - 625016072. Szkoła posiada również własną stronę internetową, na której można znaleźć najważniejsze informacje o placówce, jej ofercie edukacyjnej, a także aktualności i wydarzenia. Adres strony to www.zsgh.kalisz.pl.

4. Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich jest placówką publiczną, co oznacza, że kształcenie w niej jest bezpłatne. Szkoła jest podległa Miastu na prawach powiatu. Numer identyfikacyjny placówki to 00077996300091. Szkoła prowadzi intensywną współpracę z lokalnymi przedsiębiorstwami gastronomicznymi i hotelarskimi, co daje uczniom możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego już podczas nauki. Placówka jest również aktywna na arenie międzynarodowej, biorąc udział w różnego rodzaju projektach i wymianach międzyszkolnych.

Mapa