Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Słupsku


Najważniejsze informacje - Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Słupsku

Adres Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Słupsku

Garncarska 21
Miejscowość Słupsk
Kod pocztowy 76-200
Gmina miasto Słupsk
Powiat Słupsk
Województwo pomorskie
Typ Liceum ogólnokształcące uzupełniające dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych
Uprawnienia niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej

Telefon Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Słupsku

598417109
Regon 77125456800063
Organ prowadzący CENTRUM EDUKACYJNE TECHNIK H.Szyc, B.Musznicka

Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Słupsku mieści się w miejscowości Słupsk pod adresem Garncarska 21. Numer tel. do liceum to 598417109. Numer faksu: 598417108. Szkoła licealna mieści się na terytorium gminy Słupsk, powiat Słupsk , województwo pomorskie. Organem nadzorującym jest osoba fizyczna - pracodawca. Stronę www liceum odwiedzimy pod adresem technik.slupsk.pl. Liceum funkcjonuje w rejestrze pod numerem 77125456800063. Instytucja rejestrująca] dla Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Słupsku to miasto na prawach powiatu.

Wychowankowie gimnazjum po ukończeniu nauki w trwającej trzy lata szkole gimnazjalnej mają możliwość wyboru pomiędzy trzyletnim liceum ogólnokształcącym, czteroletnim technikum lub trzyletnią zasadniczą szkołą zawodową.

By kształcić się w liceum ogólnokształcącym, należy najpierw ukończyć gimnazjum i przystąpić do egzaminu gimnazjalnego. Teraz profile w liceach ogólnokształcących umożliwiają kształcenie z przedmiotów na poziomie rozszerzonym (ilość może wynosić od 0 do 4 przedmiotów). Są również klasy dwujęzyczne, gdzie dane przedmioty wykładane są w języku obcym. Uczniowie z takich klas mają możliwość przystąpienia do dwujęzycznego egzaminu dojrzałości. Po ukończeniu liceum, licealista może kształcić się w szkole policealnej lub w szkole wyższej (wymagana jest zdana matura). Uczeń, który ukończy liceum ogólnokształcące, będzie posiadał wykształcenie średnie.

Powiat słupsk ma zarejestrowane 32 licea, a województwo pomorskie - 346. Na 2022 uczniów w powiecie przypada 32 innych licealnych szkół średnich (63,19 na placówkę), a średnia w województwie to 100,74 (34856 wychowanków w wieku licealnym na 346 placówek).

Mapa