Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej


Najważniejsze informacje - Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej

Adres Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej

Dziewulskiego 2
Miejscowość Toruń
Kod pocztowy 87-100
Gmina miasto Toruń
Powiat Toruń
Województwo kujawsko-pomorskie
Typ Liceum ogólnokształcące uzupełniające dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych
Uprawnienia niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej

Telefon Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej

566455953
Strona
Regon 87172558500144
Organ prowadzący Angelika Cysewska-Kubala

Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej mieści się w miejscowości Toruń pod adresem Dziewulskiego 2. Nr tel. do liceum to 566455953. Nr fax: 566455953. Liceum mieści się na terenie gminy Toruń, powiat Toruń , województwo kujawsko-pomorskie. Organem zarządzającym jest osoba fizyczna - pracodawca. Stronę internetową szkoły licealnej można znaleźć pod adresem www.twoja-szkola.pl. Szkoła licealna znajduje się w rejestrze pod numerem 87172558500144. Organ rejestrujący dla Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych Na Podbudowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej to miasto na prawach powiatu.

Wychowankowie gimnazjum po zakończeniu edukacji w trzyletnim gimnazjum mają możliwość wyboru pomiędzy trzyletnim liceum ogólnokształcącym, czteroletnim technikum lub trzyletnią zasadniczą szkołą zawodową.

Aby uczyć się w liceum ogólnokształcącym, należy uprzednio ukończyć gimnazjum i przystąpić do testu gimnazjalnego. Obecnie profile w liceach ogólnokształcących dają możliwość nauki przedmiotów na poziomie rozszerzonym (ilość może wynosić od 0 do 4 przedmiotów). Zostały stworzone też klasy dwujęzyczne, gdzie wybrane przedmioty wykładane są w języku obcym. Licealiści z takich klas mogą przystąpić do dwujęzycznego egzaminu dojrzałości. Po ukończeniu szkoły, licealista może kształcić się w szkole policealnej lub na uczelni wyższej (wymagana jest zdana matura). Absolwent, który ukończy liceum ogólnokształcące, będzie posiadał wykształcenie średnie.

Powiat toruń ma zarejestrowane 32 licea, a województwo kujawsko-pomorskie - 346. Na 6098 uczniów w powiecie przypada 32 innych liceów (190,56 na placówkę), a średnia w województwie to 92,86 (32129 licealistów na 346 placówek).

Mapa