Zespół Szkół Zawodowych Im.jana Liszewskiego


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Zawodowych Im.jana Liszewskiego

Patron Jan Liszewski

Adres Zespół Szkół Zawodowych Im.jana Liszewskiego

GDAŃSKA 19
Miejscowość Braniewo
Kod pocztowy 14-500
Gmina miasto Braniewo
Powiat braniewski
Województwo warmińsko-mazurskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Zawodowych Im.jana Liszewskiego

552432606
Strona
Regon 00017970800000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego - opis placówki

Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego to placówka oświatowa, która od lat kształci młodzież w Braniewie. Szkoła ta jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z szerokiej oferty edukacyjnej, która jest dostosowana do potrzeb i zainteresowań uczniów. Placówka nosi imię Jana Liszewskiego, znanego pedagoga i działacza społecznego, który swoim życiem i pracą inspirował wielu młodych ludzi do ciągłego rozwoju i poszukiwania wiedzy. Szkoła kontynuuje jego misję, stawiając na rozwijanie umiejętności praktycznych uczniów, a także na kształtowanie postaw obywatelskich i społecznych. W Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego uczniowie mogą kształcić się w różnych zawodach, zdobywając praktyczne umiejętności, które pozwolą im na szybkie wejście na rynek pracy. Szkoła współpracuje z lokalnymi przedsiębiorstwami, co daje uczniom możliwość odbywania praktyk i staży zawodowych.

2. Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego - dokładny adres

Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego znajduje się w Braniewie, w województwie warmińsko-mazurskim. Dokładny adres placówki to: Gdańska 19, 14-500 Braniewo. Szkoła jest zlokalizowana w centrum miasta, co ułatwia dojazd zarówno uczniom, jak i pracownikom.

3. Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego - dane kontaktowe

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego, skontaktuj się z placówką telefonicznie lub przez internet. Numer telefonu do sekretariatu szkoły to: 552432606. Możesz również skorzystać z drugiego numeru: 552432606. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej szkoły: zsz.oskbraniewo.pl.

4. Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego jest placówką publiczną, która jest podległa Powiatowi Ziemskiemu. Numer REGON szkoły to: 00017970800000. Szkoła jest otwarta dla wszystkich uczniów, niezależnie od ich pochodzenia, wyznania czy statusu materialnego. Placówka stawia na równość i szacunek, a także na rozwijanie indywidualnych talentów i zainteresowań uczniów.

Mapa