Zespół Szkół Samochodowo-budowlanych


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Samochodowo-Budowlanych

Adres Zespół Szkół Samochodowo-Budowlanych

Św. Augustyna 3/7
Miejscowość Częstochowa
Kod pocztowy 42-200
Gmina miasto Częstochowa
Powiat Częstochowa
Województwo śląskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Samochodowo-Budowlanych

343606044
Strona
Regon 00019152000000
Organ prowadzący Miasto na prawach powiatu

1. Zespół Szkół Samochodowo-Budowlanych - opis placówki

Zespół Szkół Samochodowo-Budowlanych to renomowana placówka edukacyjna, która od lat kształci młodzież w zakresie techniki samochodowej i budowlanej. Szkoła jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a jej absolwenci cieszą się dużym uznaniem na rynku pracy. Placówka oferuje kształcenie w ramach technikum oraz szkoły branżowej I stopnia. W technikum uczniowie mogą wybrać kierunki takie jak: technik budownictwa, technik mechanik pojazdów samochodowych, technik geodeta. W szkole branżowej I stopnia dostępne są natomiast zawody: murarz-tynkarz, monter konstrukcji budowlanych, blacharz samochodowy, mechanik pojazdów samochodowych. Szkoła posiada nowoczesną bazę dydaktyczną, w tym dobrze wyposażone pracownie techniczne i komputerowe, a także warsztaty samochodowe i budowlane. Na terenie placówki znajduje się również biblioteka z bogatym zasobem literatury branżowej.

2. Zespół Szkół Samochodowo-Budowlanych - dokładny adres

Zespół Szkół Samochodowo-Budowlanych znajduje się w Częstochowie, w województwie śląskim. Dokładny adres to: ul. Św. Augustyna 3/7, 42-200 Częstochowa. Szkoła jest zlokalizowana w spokojnej, zielonej okolicy, co sprzyja skupieniu i nauce.

3. Zespół Szkół Samochodowo-Budowlanych - dane kontaktowe

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą Zespołu Szkół Samochodowo-Budowlanych mogą skontaktować się z placówką telefonicznie pod numerem: 34360604

4. Szkoła udostępnia również drugi numer telefonu: 343606044. Dodatkowo, na stronie internetowej http://zssb.ids.czest.pl można znaleźć więcej informacji o szkole, jej ofercie edukacyjnej oraz aktualnościach.

4. Zespół Szkół Samochodowo-Budowlanych - dodatkowe informacje Zespół Szkół Samochodowo-Budowlanych jest placówką publiczną, co oznacza, że kształcenie w niej jest bezpłatne. Szkoła jest podległa Miastu na prawach powiatu. Numer identyfikacyjny placówki to 00019152000000. Szkoła prowadzi intensywną działalność pozalekcyjną, organizując różnego rodzaju konkursy, olimpiady, wycieczki oraz spotkania z ekspertami z branży samochodowej i budowlanej. Wszystko to sprawia, że Zespół Szkół Samochodowo-Budowlanych to miejsce, które nie tylko kształci, ale również rozwija pasje i zainteresowania swoich uczniów.

Mapa