Zespół Szkół Nr 1 W Opatowie


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Nr 1 W Opatowie

Adres Zespół Szkół Nr 1 W Opatowie

Słowackiego 56
Miejscowość Opatów
Kod pocztowy 27-500
Gmina Opatów
Powiat opatowski
Województwo świętokrzyskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Nr 1 W Opatowie

158682319
Strona
Regon 29244405800000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. Zespół Szkół Nr 1 w Opatowie - opis placówki

Zespół Szkół Nr 1 w Opatowie to placówka oświatowa, która cieszy się dużym uznaniem wśród uczniów i rodziców. Szkoła ta jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z szerokiej oferty dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. W skład Zespołu Szkół Nr 1 wchodzą szkoła podstawowa oraz liceum ogólnokształcące, co umożliwia kontynuację edukacji na jednym terenie. Placówka jest zlokalizowana w malowniczej okolicy, co sprzyja organizacji różnego rodzaju wycieczek i wyjść na świeże powietrze. Szkoła dysponuje nowoczesnym budynkiem, w którym znajdują się przestronne i dobrze wyposażone sale lekcyjne, laboratoria, biblioteka oraz sala gimnastyczna.

2. Zespół Szkół Nr 1 w Opatowie - dokładny adres

Zespół Szkół Nr 1 w Opatowie znajduje się pod adresem Słowackiego 56, 27-500 Opatów, w województwie świętokrzyskim. Szkoła jest zlokalizowana w centrum miasta, co ułatwia dojazd zarówno uczniom, jak i pracownikom placówki. W bezpośrednim sąsiedztwie szkoły znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a także liczne sklepy i punkty usługowe.

3. Zespół Szkół Nr 1 w Opatowie - dane kontaktowe

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, Zespół Szkół Nr 1 w Opatowie zachęca do bezpośredniego kontaktu. Można to zrobić telefonicznie, dzwoniąc pod numer 158682319, lub wysyłając wiadomość na adres e-mail: [email protected]. Szkoła posiada również swoją stronę internetową www.opatow.szkola.pl, na której można znaleźć najświeższe informacje dotyczące życia szkoły, a także szczegółowy plan lekcji.

4. Zespół Szkół Nr 1 w Opatowie - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Nr 1 w Opatowie jest placówką publiczną, której organem prowadzącym jest Powiat Ziemski. Numer identyfikacyjny placówki to 29244405800000. Szkoła oferuje edukację na najwyższym poziomie, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Wśród nich warto wymienić tytuł "Szkoły z klasą", który placówka otrzymała za innowacyjne podejście do nauczania i dbałość o rozwój uczniów. Zespół Szkół Nr 1 w Opatowie to miejsce, które stawia na rozwój każdego ucznia, dbając jednocześnie o przyjazną atmosferę i bezpieczeństwo. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą zdobyć solidne podstawy edukacyjne i rozwijać swoje pasje.

Mapa