Zespół Szkół Nr 1 Im.romualda Traugutta


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Nr 1 Im.romualda Traugutta

Patron Romuald Traugutt

Adres Zespół Szkół Nr 1 Im.romualda Traugutta

TRAUGUTTA 23
Miejscowość Bartoszyce
Kod pocztowy 11-200
Gmina miasto Bartoszyce
Powiat bartoszycki
Województwo warmińsko-mazurskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Nr 1 Im.romualda Traugutta

897635290
Strona
Regon 51089124000000
Organ prowadzący Gmina

1. Zespół Szkół nr 1 im.Romualda Traugutta - opis placówki

Zespół Szkół nr 1 im. Romualda Traugutta to placówka oświatowa, która cieszy się uznaniem wśród uczniów i rodziców. Szkoła ta jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z szerokiej oferty dodatkowych zajęć pozalekcyjnych. W placówce tej kształci się młodzież na różnych poziomach edukacyjnych, począwszy od szkoły podstawowej, a skończywszy na liceum ogólnokształcącym. Szkoła nosi imię Romualda Traugutta, polskiego patrioty, dowódcy powstania styczniowego, co jest wyrazem szacunku dla polskiej historii i tradycji. W placówce tej kładzie się duży nacisk na kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych.

2. Zespół Szkół nr 1 im.Romualda Traugutta - dokładny adres

Zespół Szkół nr 1 im. Romualda Traugutta znajduje się w Bartoszycach, w województwie warmińsko-mazurskim. Dokładny adres placówki to: ul. Traugutta 23, 11-200 Bartoszyce. Szkoła jest zlokalizowana w centrum miasta, co ułatwia dojazd zarówno uczniom, jak i ich rodzicom.

3. Zespół Szkół nr 1 im.Romualda Traugutta - dane kontaktowe

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, można skontaktować się ze szkołą telefonicznie lub mailowo. Numer telefonu do sekretariatu szkoły to 897635290, a faks to 897635291. Szkoła posiada również stronę internetową, na której można znaleźć wiele przydatnych informacji. Adres strony to gim1bart.fr.pl.

4. Zespół Szkół nr 1 im.Romualda Traugutta - dodatkowe informacje

Zespół Szkół nr 1 im. Romualda Traugutta jest placówką publiczną, co oznacza, że jest finansowana z budżetu gminy. Numer identyfikacyjny szkoły to 51089124000000. Szkoła oferuje swoim uczniom szeroki wybór kierunków kształcenia, a także wiele dodatkowych zajęć pozalekcyjnych, które pozwalają na rozwijanie zainteresowań i pasji. W placówce tej kładzie się duży nacisk na indywidualne podejście do każdego ucznia, co przekłada się na wysoką jakość nauczania.

Mapa