Zespół Szkół Im. Papieża Jana Pawła Ii W Płoskiem


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Im. Papieża Jana Pawła Ii W Płoskiem

Patron Papież Jan Paweł II

Adres Zespół Szkół Im. Papieża Jana Pawła Ii W Płoskiem

Płoskie 139
Miejscowość Płoskie
Kod pocztowy 22-400
Gmina Zamość
Powiat zamojski
Województwo lubelskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Im. Papieża Jana Pawła Ii W Płoskiem

846412221
Regon 95115015700000
Organ prowadzący Gmina

1. Zespół Szkół im. Papieża Jana Pawła II w Płoskiem - opis placówki

Zespół Szkół im. Papieża Jana Pawła II w Płoskiem to renomowana placówka edukacyjna zlokalizowana w malowniczej miejscowości Płoskie, w województwie lubelskim. Szkoła nosi imię jednego z najbardziej znaczących papieży w historii Kościoła katolickiego, co nawiązuje do jej wartości chrześcijańskich i etycznych. Placówka oferuje kompleksową edukację na różnych poziomach nauczania, począwszy od szkoły podstawowej, poprzez gimnazjum, aż do liceum ogólnokształcącego. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej oraz nowoczesnym metodom nauczania, uczniowie mają możliwość rozwijania swoich umiejętności i zdobywania wiedzy w przyjaznej i inspirującej atmosferze.

2. Zespół Szkół im. Papieża Jana Pawła II w Płoskiem - dokładny adres

Adres placówki to: Płoskie 139, Płoskie, 22-400, zamojski, lubelskie. Szkoła znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, co sprzyja sprawnemu przebiegowi procesu edukacyjnego oraz zapewnia uczniom odpowiednie warunki do nauki i rozwoju.

3. Zespół Szkół im. Papieża Jana Pawła II w Płoskiem - dane kontaktowe

Aby skontaktować się ze Zespołem Szkół im. Papieża Jana Pawła II w Płoskiem, można dzwonić pod numer telefonu: 846412221. Można również skorzystać z adresu e-mail: [email protected], aby uzyskać dodatkowe informacje lub umówić się na spotkanie z dyrekcją szkoły.

4. Zespół Szkół im. Papieża Jana Pawła II w Płoskiem - dodatkowe informacje

Zespół Szkół im. Papieża Jana Pawła II w Płoskiem jest placówką publiczną, działającą przy wsparciu Gminy. Szkoła posiada status szkoły publicznej, co oznacza, że jest finansowana ze środków publicznych i dostępna dla wszystkich chętnych uczniów z terenu okolicznych miejscowości. Dzięki temu, edukacja w Zespole Szkół im. Papieża Jana Pawła II w Płoskiem jest dostępna dla wszystkich, niezależnie od sytuacji materialnej czy społecznej.

Mapa