Warmińsko-mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego W Olsztynie, Ośrodek Oświatowo-szkoleniowy


Najważniejsze informacje - Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego W Olsztynie, Ośrodek Oświatowo-Szkoleniowy

Adres Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego W Olsztynie, Ośrodek Oświatowo-Szkoleniowy

Jagiellońska 91
Miejscowość Olsztyn
Kod pocztowy 10-356
Gmina miasto Olsztyn
Powiat Olsztyn
Województwo warmińsko-mazurskie
Typ Niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego
Uprawnienia niepubliczna

Telefon Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego W Olsztynie, Ośrodek Oświatowo-Szkoleniowy

895357684
Strona
Regon 51965302200000
Organ prowadzący Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

1. Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie, Ośrodek Oświatowo-Szkoleniowy - opis placówki

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie, Ośrodek Oświatowo-Szkoleniowy jest jedną z wiodących instytucji w dziedzinie doradztwa rolniczego i szkoleń na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Placówka ta ma na celu wspieranie rolników i przedsiębiorców z sektora rolnego w rozwoju ich działalności poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług doradczych oraz organizowanie różnorodnych szkoleń. Ośrodek posiada szeroką gamę specjalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie rolnictwa, agrobiznesu, ekonomii i innych pokrewnych dziedzin. Dzięki temu, Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie jest w stanie zapewnić kompleksowe wsparcie i doradztwo w zakresie produkcji rolniczej, zarządzania gospodarstwem, marketingu, finansów, prawodawstwa oraz wielu innych aspektów związanych z prowadzeniem działalności rolniczej.

2. Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie, Ośrodek Oświatowo-Szkoleniowy - dokładny adres

Placówka Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Olsztynie, Ośrodek Oświatowo-Szkoleniowy znajduje się pod adresem: Jagiellońska 91, Olsztyn, 10-356, województwo warmińsko-mazurskie. Jest to dogodna lokalizacja, która umożliwia łatwy dostęp zarówno dla mieszkańców Olsztyna, jak i dla osób z innych regionów województwa.

3. Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie, Ośrodek Oświatowo-Szkoleniowy - dane kontaktowe

Aby skontaktować się z Warmińsko-Mazurskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Olsztynie, Ośrodkiem Oświatowo-Szkoleniowym, można skorzystać z poniższych danych kontaktowych: - Numer telefonu: 895357684, 895264439 - Strona internetowa: www.w-modr.pl Przez te kanały komunikacji można uzyskać informacje na temat oferowanych usług, zapisów na szkolenia, konsultacji oraz wszelkich innych zapytań związanych z działalnością placówki.

4. Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie, Ośrodek Oświatowo-Szkoleniowy - dodatkowe informacje

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie jest niepubliczną instytucją, która działa na rzecz rozwoju rolnictwa i agrobiznesu w regionie warmińsko-mazurskim. Placówka ta jest finansowana ze środków publicznych oraz prowadzi działalność na zasadach określonych przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Ośrodek oferuje szeroki zakres usług doradczych, w tym indywidualne konsultacje, analizy ekonomiczne, doradztwo w zakresie produkcji roślinnej i zwierzęcej, a także wsparcie w

Mapa