Prywatne Uzupełaniające Liceum Ogólnoksztalcące Dla Dorosłych W Parzniewicach


Najważniejsze informacje - Prywatne Uzupełaniające Liceum Ogólnoksztalcące Dla Dorosłych W Parzniewicach

Adres Prywatne Uzupełaniające Liceum Ogólnoksztalcące Dla Dorosłych W Parzniewicach

Parzniewice 31
Miejscowość Parzniewice
Kod pocztowy 97-371
Gmina Wola Krzysztoporska
Powiat piotrkowski
Województwo łódzkie
Typ Liceum ogólnokształcące uzupełniające dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych
Uprawnienia niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej

Telefon Prywatne Uzupełaniające Liceum Ogólnoksztalcące Dla Dorosłych W Parzniewicach

446478832
Strona
Regon 10043607100219
Organ prowadzący Sosnowska Jadwiga

Prywatne Uzupełaniające Liceum Ogólnoksztalcące Dla Dorosłych W Parzniewicach mieści się w miejscowości Parzniewice pod adresem Parzniewice 31. Telefon do liceum to 446478832. Numer faksu: 446478832. Szkoła licealna funkcjonuje na obszarze gminy Wola Krzysztoporska, powiat piotrkowski , województwo łódzkie. Organem zarządzającym jest osoba fizyczna - pracodawca. Stronę www szkoły licealnej odwiedzimy pod adresem www.szkolyzaoczne.edu.pl. Szkoła licealna znajduje się w rejestrze pod numerem 10043607100219. Jednostka rejestracyjna dla Prywatne Uzupełaniające Liceum Ogólnoksztalcące Dla Dorosłych W Parzniewicach to powiat ziemski.

Uczniowie po zakończeniu edukacji w trwającej trzy lata szkole gimnazjalnej mają możliwość wyboru pomiędzy trzyletnim liceum ogólnokształcącym, czteroletnim technikum lub trzyletnią zasadniczą szkołą zawodową.

Aby podjąć naukę w liceum ogólnokształcącym, należy wcześniej ukończyć gimnazjum i przystąpić do gimnazjalnego sprawdzianu umiejętności. Teraz profile w liceach ogólnokształcących dają możliwość nauki przedmiotów na poziomie rozszerzonym (ilość może wynosić od 0 do 4 przedmiotów). Powstały też klasy dwujęzyczne, w których wybrane przedmioty nauczane są w języku obcym. Wychowankowie z takich klas mają możliwość przystąpienia do matury dwujęzycznej. Po ukończeniu szkoły, absolwent może kształcić się w szkole policealnej lub w szkole wyższej (wymagany jest zdany egzamin maturalny). Uczeń, który ukończy liceum ogólnokształcące, ma wykształcenie średnie.

Powiat piotrkowski ma zarejestrowane 13 liceów, a województwo łódzkie - 453. Na 366 uczniów w powiecie przypada 13 innych jednostek licealnych (28,15 na placówkę), natomiast średnia w województwie to 89,52 (40552 uczniów na 453 placówek).

Mapa

liceum