Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna W Lidzbarku Warmińskim


Najważniejsze informacje - Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna W Lidzbarku Warmińskim

Adres Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna W Lidzbarku Warmińskim

Wierzbickiego 3B
Miejscowość Lidzbark Warmiński
Kod pocztowy 11-100
Gmina miasto Lidzbark Warmiński
Powiat lidzbarski
Województwo warmińsko-mazurskie
Typ Poradnia psychologiczno-pedagogiczna
Uprawnienia publiczna

Telefon Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna W Lidzbarku Warmińskim

897672764
Regon 00071625300000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Lidzbarku Warmińskim - opis placówki

Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Lidzbarku Warmińskim to instytucja świadcząca kompleksowe usługi z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla mieszkańców powiatu lidzbarskiego. Placówka zajmuje się diagnozą, terapią oraz wsparciem psychologicznym i pedagogicznym dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Działalność poradni skupia się na zapobieganiu trudnościom w rozwoju, wspieraniu rozwoju osobistego oraz edukacyjnego, a także udzielaniu pomocy w sytuacjach kryzysowych. W poradni pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści, tacy jak psycholodzy, pedagodzy, terapeuci, któ posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w pracy z różnymi grupami wiekowymi i problemami. Dzięki temu placówka jest w stanie zapewnić profesjonalną i skuteczną pomoc każdemu, kto jej potrzebuje.

2. Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Lidzbarku Warmińskim - dokładny adres

Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Lidzbarku Warmińskim mieści się pod adresem: ul. Wierzbickiego 3B, Lidzbark Warmiński, 11-100, województwo warmińsko-mazurskie. Lokalizacja placówki jest dogodna i łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców miasta, jak i okolicznych miejscowości.

3. Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Lidzbarku Warmińskim - dane kontaktowe

Aby skontaktować się z Powiatową Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną w Lidzbarku Warmińskim, można dzwonić pod numer telefonu: 897672764 lub wysłać e-mail na adres: [email protected] Placówka jest otwarta na kontakt i chętnie udzieli wszelkich informacji dotyczących oferowanych usług oraz umówi na spotkanie konsultacyjne.

4. Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Lidzbarku Warmińskim - dodatkowe informacje

Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Lidzbarku Warmińskim jest placówką publiczną, działającą na terenie powiatu ziemskiego. Oferuje swoje usługi zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, którzy potrzebują wsparcia psychologicznego, pedagogicznego czy terapeutycznego. Placówka współpracuje z innymi instytucjami oraz specjalistami, aby zapewnić kompleksową i skuteczną pomoc swoim klientom.

Mapa