Naczelna Organizacja Techniczna Oddział W Piotrkowie Trybunalskim


Najważniejsze informacje - Naczelna Organizacja Techniczna Oddział W Piotrkowie Trybunalskim

Adres Naczelna Organizacja Techniczna Oddział W Piotrkowie Trybunalskim

ARMII KRAJOWEJ 24 A
Miejscowość Piotrków Trybunalski
Kod pocztowy 97-300
Gmina miasto Piotrków Trybunalski
Powiat Piotrków Trybunalski
Województwo łódzkie
Typ Niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i praktycznego
Uprawnienia niepubliczna

Telefon Naczelna Organizacja Techniczna Oddział W Piotrkowie Trybunalskim

446474706
Strona
Regon 59229435900000
Organ prowadzący NOT O/PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

NACZELNA ORGANIZACJA TECHNICZNA ODDZIAŁ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM NACZELNA ORGANIZACJA TECHNICZNA ODDZIAŁ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM to placówka, która od lat zajmuje się szeroko pojętym rozwojem technicznym i naukowym w regionie łódzkim. Jest to jedna z wielu filii Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) w Polsce, która skupia specjalistów z różnych dziedzin techniki.

1. NACZELNA ORGANIZACJA TECHNICZNA ODDZIAŁ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM - opis placówki

Oddział NOT w Piotrkowie Trybunalskim jest ważnym ośrodkiem technicznym w regionie łódzkim. Placówka ta skupia specjalistów z różnych dziedzin techniki, którzy wspólnie pracują nad rozwojem nauki i technologii. Oddział ten jest miejscem spotkań i wymiany doświadczeń dla inżynierów, techników i naukowców z regionu.

2. NACZELNA ORGANIZACJA TECHNICZNA ODDZIAŁ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM - dokładny adres

Oddział NOT w Piotrkowie Trybunalskim mieści się pod adresem: Armii Krajowej 24 A, Piotrków Trybunalski, 97-300, województwo łódzkie. Dogodna lokalizacja placówki umożliwia łatwy dostęp dla mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości.

3. NACZELNA ORGANIZACJA TECHNICZNA ODDZIAŁ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM - dane kontaktowe

Aby skontaktować się z Oddziałem NOT w Piotrkowie Trybunalskim, można skorzystać z poniższych danych kontaktowych: - Numer telefonu: 446474706 - Numer faxu: 446470180 - Strona internetowa: www.not.eta.pl Pracownicy placówki są dostępni, aby odpowiedzieć na pytania i udzielić informacji na temat działalności Oddziału.

4. NACZELNA ORGANIZACJA TECHNICZNA ODDZIAŁ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM - dodatkowe informacje

Oddział NOT w Piotrkowie Trybunalskim jest częścią Naczelnej Organizacji Technicznej, która jest organizacją niepubliczną. NOT działa na rzecz rozwoju techniki i nauki w Polsce, promując innowacje i wspierając specjalistów z różnych dziedzin technicznych. Oddział w Piotrkowie Trybunalskim jest jednym z wielu oddziałów NOT w kraju. Placówka ta jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych rozwojem technicznym i naukowym, a jej głównym celem jest wspieranie specjalistów oraz promowanie innowacyjnych rozwiązań w regionie łódzkim. Wnioskując, NACZELNA ORGANIZACJA TECHNICZNA ODDZIAŁ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM jest ważnym ośrodkiem technicznym w regionie łódzkim. Placówka ta skupia specjalistów z różnych dziedzin techniki i działa na rzecz rozwoju nauki i technologii. Oddział NOT w Piotrkowie Trybunalskim jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych rozwojem technicznym i naukowym, a jego głównym celem jest wspieranie specjalistów oraz promowanie innowacyjnych rozwiązań w regionie.

Mapa