Administracja Szkół I Przedszkoli W Błaszkach


Najważniejsze informacje - Administracja Szkół I Przedszkoli W Błaszkach

Adres Administracja Szkół I Przedszkoli W Błaszkach

Niepodległości 13
Miejscowość Błaszki
Kod pocztowy 98-235
Gmina Błaszki
Powiat sieradzki
Województwo łódzkie
Typ ZEAS (zespół obsługi ekonomiczno-administracyjnej szkół)
Uprawnienia publiczna

Telefon Administracja Szkół I Przedszkoli W Błaszkach

438292046
Strona
Regon 73022744800000
Organ prowadzący Gmina

1. Administracja Szkół i Przedszkoli w Błaszkach - opis placówki

Administracja Szkół i Przedszkoli w Błaszkach to instytucja, która pełni kluczową rolę w zarządzaniu edukacją na terenie gminy Błaszki. Placówka ta jest odpowiedzialna za koordynowanie działań szkół i przedszkoli, zarówno publicznych, jak i prywatnych, zlokalizowanych na terenie gminy. Zadania Administracji Szkół i Przedszkoli w Błaszkach obejmują między innymi: nadzór nad realizacją podstawy programowej, kontrolę jakości kształcenia, zarządzanie finansami placówek oświatowych, a także koordynowanie procesu rekrutacji do szkół i przedszkoli. Placówka ta jest również odpowiedzialna za współpracę z innymi instytucjami działającymi na rzecz edukacji i wychowania, takimi jak kuratorium oświaty, ośrodki doskonalenia nauczycieli, a także organizacje pozarządowe.

2. Administracja Szkół i Przedszkoli w Błaszkach - dokładny adres

Placówka Administracji Szkół i Przedszkoli w Błaszkach znajduje się w centralnej części miasta, przy ulicy Niepodległości 1

3. Błaszki to niewielka miejscowość położona w województwie łódzkim, w powiecie sieradzkim. Kod pocztowy dla tej lokalizacji to 98-235.

3. Administracja Szkół i Przedszkoli w Błaszkach - dane kontaktowe Jeżeli chcesz skontaktować się z Administracją Szkół i Przedszkoli w Błaszkach, możesz to zrobić telefonicznie, dzwoniąc pod numer 438292046. Ten sam numer służy również do kontaktu faksowego. Placówka posiada również stronę internetową, na której można znaleźć wiele przydatnych informacji na temat działalności administracji, a także aktualności z życia szkół i przedszkoli na terenie gminy. Adres strony to www.asip.blaszki.pl.

4. Administracja Szkół i Przedszkoli w Błaszkach - dodatkowe informacje

Administracja Szkół i Przedszkoli w Błaszkach jest placówką publiczną, działającą na rzecz gminy Błaszki. Numer identyfikacyjny REGON dla tej placówki to 73022744800000. Placówka ta jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych, zarówno rodziców, jak i nauczycieli, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania systemu oświaty na terenie gminy. Administracja Szkół i Przedszkoli w Błaszkach to miejsce, gdzie każdy może liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie w kwestiach związanych z edukacją i wychowaniem.

Mapa