Zespół Szkół Rolniczych W Ostródzie


Najważniejsze informacje - Zespół Szkół Rolniczych W Ostródzie

Patron WINCENTY WITOS

Adres Zespół Szkół Rolniczych W Ostródzie

STEFANA CZARNIECKIEGO 69
Miejscowość Ostróda
Kod pocztowy 14-100
Gmina miasto Ostróda
Powiat ostródzki
Województwo warmińsko-mazurskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkół Rolniczych W Ostródzie

896467227
Strona
Regon 00070541000000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH W OSTRÓDZIE - opis placówki

Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzie to placówka oświatowa, która od lat kształci młodzież w kierunkach związanych z rolnictwem i ogrodnictwem. Szkoła jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a jej absolwenci cieszą się uznaniem na rynku pracy. Placówka oferuje kształcenie w ramach technikum rolniczego, technikum ogrodniczego oraz szkoły branżowej I stopnia. Szkoła posiada nowoczesną bazę dydaktyczną, w skład której wchodzą dobrze wyposażone pracownie, laboratoria, a także gospodarstwo szkolne. Uczniowie mają możliwość zdobywania praktycznych umiejętności nie tylko podczas zajęć, ale również poprzez udział w różnego rodzaju projektach i praktykach zawodowych.

2. ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH W OSTRÓDZIE - dokładny adres

Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzie znajduje się pod adresem Stefana Czarnieckiego 69, 14-100 Ostróda, w województwie warmińsko-mazurskim. Szkoła jest położona w malowniczej okolicy, co sprzyja naukom z zakresu rolnictwa i ogrodnictwa.

3. ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH W OSTRÓDZIE - dane kontaktowe

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą Zespołu Szkół Rolniczych w Ostródzie mogą skontaktować się z placówką telefonicznie pod numerami: 896467227 lub 896467226. Szkoła posiada również stronę internetową www.rolnik.edu.pl, na której można znaleźć szczegółowe informacje na temat oferty edukacyjnej, kadry nauczycielskiej, a także aktualności z życia szkoły.

4. ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH W OSTRÓDZIE - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzie jest placówką publiczną, podlegającą pod powiat ziemski. Numer identyfikacyjny szkoły to 00070541000000. Szkoła jest otwarta dla wszystkich chętnych do nauki, niezależnie od miejsca zamieszkania. Placówka cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży, co potwierdzają liczne pozytywne opinie uczniów i ich rodziców. Szkoła jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z dbałości o rozwój osobisty i zawodowy swoich uczniów. Wielu absolwentów Zespołu Szkół Rolniczych w Ostródzie odniosło sukcesy na rynku pracy, co jest najlepszym dowodem na skuteczność kształcenia w tej placówce.

Mapa