Zespół Szkól Im. Wladysława Jagiełły W Kurzętniku


Najważniejsze informacje - Zespół Szkól Im. Wladysława Jagiełły W Kurzętniku

Patron Władyslaw Jagiełło

Adres Zespół Szkól Im. Wladysława Jagiełły W Kurzętniku

Grunwaldzka 37
Miejscowość Kurzętnik
Kod pocztowy 13-306
Gmina Kurzętnik
Powiat nowomiejski
Województwo warmińsko-mazurskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespół Szkól Im. Wladysława Jagiełły W Kurzętniku

564740985
Strona
Regon 87049755000000
Organ prowadzący Gmina

1. Zespół Szkól im. Wladysława Jagiełły w Kurzętniku - opis placówki

Zespół Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku to placówka oświatowa, która cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców i uczniów. Szkoła ta jest znana z wysokiego poziomu nauczania, a także z zaangażowania nauczycieli, którzy z pasją przekazują swoją wiedzę młodemu pokoleniu. Placówka oferuje edukację na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum. W szkole podstawowej dzieci uczą się w klasach od pierwszej do ósmej, natomiast w gimnazjum nauka odbywa się w klasach od pierwszej do trzeciej. Szkoła posiada dobrze wyposażone sale lekcyjne, pracownie komputerowe, bibliotekę oraz salę gimnastyczną. Szkoła jest otwarta na potrzeby uczniów, stawiając na rozwój ich zainteresowań i talentów. W placówce działa wiele kółek zainteresowań, w tym m.in. koło teatralne, koło informatyczne, koło historyczne czy koło sportowe.

2. Zespół Szkól im. Wladysława Jagiełły w Kurzętniku - dokładny adres

Zespół Szkół im. Władysława Jagiełły znajduje się w miejscowości Kurzętnik, w województwie warmińsko-mazurskim. Dokładny adres placówki to: ul. Grunwaldzka 37, 13-306 Kurzętnik. Szkoła jest zlokalizowana w centrum miejscowości, co ułatwia dojazd zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli.

3. Zespół Szkól im. Wladysława Jagiełły w Kurzętniku - dane kontaktowe

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących funkcjonowania szkoły, można skontaktować się z placówką telefonicznie lub mailowo. Numer telefonu do sekretariatu szkoły to: 564740985. Szkoła posiada również stronę internetową, na której można znaleźć wiele przydatnych informacji. Adres strony to: www.zskurzetnik.pl.

4. Zespół Szkól im. Wladysława Jagiełły w Kurzętniku - dodatkowe informacje

Zespół Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku jest placówką publiczną, co oznacza, że nauka w niej jest bezpłatna. Szkoła jest finansowana z budżetu gminy Kurzętnik. Numer REGON placówki to: 87049755000000. Szkoła cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców i uczniów, co potwierdzają liczne pozytywne opinie. Placówka stawia na rozwój uczniów, oferując im możliwość uczestnictwa w różnorodnych kółkach zainteresowań, a także organizując liczne wycieczki i wyjazdy edukacyjne.

Mapa