Zespól Szkół Ekonomicznych


Najważniejsze informacje - Zespól Szkół Ekonomicznych

Patron im. Mikołaja Kopernika

Adres Zespól Szkół Ekonomicznych

Bałtycka 37
Miejscowość Olsztyn
Kod pocztowy 10-144
Gmina miasto Olsztyn
Powiat Olsztyn
Województwo warmińsko-mazurskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Zespól Szkół Ekonomicznych

895273758
Strona
Regon 00019102300000
Organ prowadzący Miasto na prawach powiatu

1. Zespół Szkół Ekonomicznych - opis placówki

Zespół Szkół Ekonomicznych w Olsztynie to placówka oświatowa, która od lat cieszy się niesłabnącym prestiżem i uznaniem wśród uczniów oraz rodziców. Szkoła oferuje kształcenie na najwyższym poziomie, skupiając się na profilach ekonomicznych, które doskonale przygotowują do dalszej edukacji oraz wejścia na rynek pracy. Placówka posiada nowoczesną bazę dydaktyczną, w tym dobrze wyposażone sale lekcyjne, pracownie komputerowe, laboratoria językowe oraz bibliotekę z bogatym zasobem książek. Szkoła stawia na rozwój umiejętności praktycznych uczniów, dlatego też współpracuje z wieloma lokalnymi przedsiębiorstwami, umożliwiając uczniom odbywanie praktyk zawodowych.

2. Zespół Szkół Ekonomicznych - dokładny adres

Zespół Szkół Ekonomicznych znajduje się w Olsztynie, w województwie warmińsko-mazurskim. Dokładny adres placówki to: ulica Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn. Szkoła położona jest w spokojnej, zielonej okolicy, co sprzyja skupieniu i nauce. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co ułatwia dojazd do szkoły.

3. Zespół Szkół Ekonomicznych - dane kontaktowe

Wszystkich zainteresowanych nauką w Zespole Szkół Ekonomicznych w Olsztynie zapraszamy do kontaktu. Sekretariat szkoły dostępny jest pod numerem telefonu: 895273758. Można również skontaktować się z nami wysyłając wiadomość na adres e-mail: [email protected]. Więcej informacji na temat naszej oferty edukacyjnej, kadry nauczycielskiej oraz aktualności można znaleźć na stronie internetowej szkoły: www.ekonomik.olsztyn.pl.

4. Zespół Szkół Ekonomicznych - dodatkowe informacje

Zespół Szkół Ekonomicznych w Olsztynie jest placówką publiczną, podlegającą Miastu na prawach powiatu. Numer REGON szkoły to: 00019102300000. Szkoła oferuje naukę na poziomie liceum ogólnokształcącego oraz technikum. W ramach kształcenia zawodowego uczniowie mogą wybrać profil ekonomiczny, logistyczny lub administracyjny. Szkoła prowadzi również wiele dodatkowych zajęć pozalekcyjnych, takich jak koła zainteresowań, sekcje sportowe czy wolontariat. Wszystko po to, aby nasi uczniowie mogli rozwijać swoje pasje i zdobywać doświadczenia, które będą dla nich cenne nie tylko podczas dalszej edukacji, ale i w dorosłym życiu.

Mapa