Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Myslenicach


Najważniejsze informacje - Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Myslenicach

Adres Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Myslenicach

Kazimierza Wielkiego 53
Miejscowość Myślenice
Kod pocztowy 32-400
Gmina Myślenice
Powiat myślenicki
Województwo małopolskie
Typ Liceum ogólnokształcące uzupełniające dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych
Uprawnienia niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej

Telefon Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Myslenicach

122721259
Strona
Regon 35084666800133
Organ prowadzący Osinski Andrzej

Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Myslenicach znajduje się w miejscowości Myślenice pod adresem Kazimierza Wielkiego 53. Numer tel. do liceum to 122721259. Fax: 122721259. Liceum ma lokalizację na terytorium gminy Myślenice, powiat myślenicki , województwo małopolskie. Organem zarządzającym jest osoba fizyczna - pracodawca. Witrynę internetową szkoły licealnej odwiedzimy pod adresem www.osinskiszkola.pl. Liceum posiada wpis w rejestrze pod numerem 35084666800133. Instytucja rejestrująca] dla Prywatne Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych W Myslenicach to powiat ziemski.

Wychowankowie gimnazjum po ukończeniu nauki w trzyletnim gimnazjum mogą wybierać pomiędzy trzyletnim liceum ogólnokształcącym, czteroletnim technikum lub trzyletnią zasadniczą szkołą zawodową.

Aby podjąć naukę w liceum ogólnokształcącym, należy wcześniej ukończyć gimnazjum i przystąpić do testu gimnazjalnego. Teraz profile w liceach ogólnokształcących umożliwiają kształcenie z przedmiotów na poziomie rozszerzonym (liczba waha się od 0 do 4 przedmiotów). Zostały stworzone też klasy dwujęzyczne, w których dane przedmioty nauczane są w języku obcym. Wychowankowie z takich klas mają możliwość przystąpienia do dwujęzycznego egzaminu dojrzałości. Po ukończeniu liceum, wychowanek może podjąć naukę w szkole policealnej lub na uczelni wyższej (wymagany jest zdany egzamin maturalny). Uczeń, który ukończy liceum ogólnokształcące, będzie miał wykształcenie średnie.

Powiat myślenicki ma zarejestrowane 16 liceów, a województwo małopolskie - 475. Na 1689 uczniów w powiecie przypada 16 innych liceów (105,56 na placówkę), natomiast średnia w województwie to 115,67 (54944 licealistów na 475 placówek).

Mapa

liceum