Powiatowy Zespół Szkół Im. Jana Pawła Ii


Najważniejsze informacje - Powiatowy Zespół Szkół Im. Jana Pawła Ii

Patron Jan Paweł II

Adres Powiatowy Zespół Szkół Im. Jana Pawła Ii

Willowa 5
Miejscowość Żmigród
Kod pocztowy 55-140
Gmina Żmigród
Powiat trzebnicki
Województwo dolnośląskie
Typ Zespół szkół i placówek oświatowych
Uprawnienia publiczna

Telefon Powiatowy Zespół Szkół Im. Jana Pawła Ii

713853666
Strona
Regon 00081669300000
Organ prowadzący Powiat ziemski

1. Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II - opis placówki

Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie to renomowana placówka edukacyjna, która od lat cieszy się uznaniem zarówno uczniów, jak i rodziców. Szkoła oferuje wysoki poziom nauczania oraz bogatą ofertę zajęć dodatkowych, co sprawia, że uczniowie mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i pasji. Placówka kładzie duży nacisk na wszechstronny rozwój uczniów, dbając zarówno o ich edukację, jak i rozwój osobisty.

2. Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II - dokładny adres

Adres Powiatowego Zespołu Szkół im. Jana Pawła II to Willowa 5, Żmigród, 55-140, w powiecie trzebnickim, województwo dolnośląskie. Szkoła znajduje się w malowniczej okolicy, co sprzyja sprawnemu funkcjonowaniu placówki oraz stwarza przyjemne warunki do nauki.

3. Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II - dane kontaktowe

Aby skontaktować się z Powiatowym Zespołem Szkół im. Jana Pawła II, można dzwonić pod numer telefonu 713853666. Dodatkowo, placówka udostępnia adres e-mailowy pzszmigrod.ayz.pl, na który można wysyłać zapytania oraz informacje. Dzięki temu rodzice i uczniowie mają możliwość szybkiego i łatwego kontaktu z szkołą.

4. Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II - dodatkowe informacje

Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II posiada numer identyfikacji REGON 00081669300000. Jest to placówka publiczna, która podlega pod Powiat ziemski. Szkoła dba o wysoki standard nauczania oraz zapewnia uczniom odpowiednie warunki do nauki i rozwoju. Dzięki zaangażowanym nauczycielom i nowoczesnej infrastrukturze, uczniowie mają możliwość zdobywania wiedzy w przyjaznej i inspirującej atmosferze.

Mapa