Ośrodek Rehabilitacyjno - Eduakcyjno - Wychowawczy W Juszczynie


Najważniejsze informacje - Ośrodek Rehabilitacyjno - Eduakcyjno - Wychowawczy W Juszczynie

Adres Ośrodek Rehabilitacyjno - Eduakcyjno - Wychowawczy W Juszczynie

Juszczyn 43
Miejscowość Juszczyn
Kod pocztowy 34-231
Gmina Maków Podhalański
Powiat suski
Województwo małopolskie
Typ Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy umożliwiający upośledzonym umysłowo realizację obowiązku szkolnego i nauki
Uprawnienia niepubliczna

Telefon Ośrodek Rehabilitacyjno - Eduakcyjno - Wychowawczy W Juszczynie

338771510
Strona
Regon 12103837400000
Organ prowadzący PSOUU Koło w Zawoi

1. Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy w Juszczynie to placówka, która od lat zajmuje się wszechstronną opieką nad osobami z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie rehabilitacji, edukacji oraz wychowania, mając na celu rozwój i integrację swoich podopiecznych.

Ośrodek zapewnia profesjonalną opiekę medyczną, terapeutyczną oraz pedagogiczną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników oraz nowoczesnym metodom terapeutycznym, placówka gwarantuje skuteczną pomoc w procesie rehabilitacji i rozwoju umiejętności. W Ośrodku Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczym w Juszczynie panuje przyjazna i rodzinna atmosfera, co sprzyja budowaniu relacji opartych na zaufaniu i zrozumieniu. Podopieczni mają możliwość uczestnictwa w różnorodnych zajęciach terapeutycznych, edukacyjnych oraz rekreacyjnych, które wspierają ich rozwój i integrację społeczną.

2. Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy w Juszczynie mieści się pod adresem Juszczyn 43, Juszczyn, 34-231, w województwie małopolskim. Położenie placówki w malowniczej okolicy, otoczonej przyrodą, sprzyja relaksowi i regeneracji sił podopiecznych.

3. Dane kontaktowe Ośrodka to numer telefonu 338771510 oraz adres e-mail: [email protected]. Więcej informacji na temat placówki można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej www.orewjuszczyn.pl.

4. Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy w Juszczynie jest placówką niepubliczną, działającą na podstawie umowy z PSOUU Koło w Zawoi. Dzięki wsparciu finansowemu oraz merytorycznemu, placówka może zapewnić wysoki standard opieki i terapii swoim podopiecznym. Ośrodek posiada również status organizacji pożytku publicznego, co umożliwia mu pozyskiwanie środków na rozwój i modernizację swojej działalności.

Mapa