Akademia Malucha Niepubliczne Przedszkole Komorowo


Najważniejsze informacje - Akademia Malucha Niepubliczne Przedszkole Komorowo

Adres Akademia Malucha Niepubliczne Przedszkole Komorowo

KOMOROWO 33
Miejscowość Wolsztyn
Kod pocztowy 64-200
Gmina Wolsztyn
Powiat wolsztyński
Województwo wielkopolskie
Typ Przedszkole
Uprawnienia niepubliczna
Regon 30135898700000
Organ prowadzący AS ANNA WOCHAL, SYLWIA KULUS-LACHOWICZ SP.J.

Akademia Malucha Niepubliczne Przedszkole Komorowo mieści się w miejscowości Wolsztyn pod adresem KOMOROWO 33. Przedszkole znajduje się na obszarze gminy Wolsztyn, powiat wolsztyński , województwo wielkopolskie. Organem zarządzającym jest spółka prawa handlowego. Witrynę internetową jednostki przedszkolnej można odwiedzić pod adresem www.akademiamaluchakomorowo.pl. Jednostka przedszkolna znajduje się w rejestrze pod numerem 30135898700000. Instytucja rejestrująca] dla Akademia Malucha Niepubliczne Przedszkole Komorowo to gmina.

Do przedszkola uczęszczają wychowankowie w wieku od trzeciego do szóstego roku życia, a w niektórych przypadkach od 2 1/2 roku. Dzieci 5-letnie i 6-letnie są objęte obowiązkowym wychowaniem przedszkolnym. Oddziały wychowania przedszkolnego gdzie chodzą dzieci 5 i 6-letnie nazywa się zerówkami. Oprócz przedszkoli funkcjonują także oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych, punkty przedszkolne i zespoły wychowania przedszkolnego. Wymienione jako dwie ostatnie postacie kształcenia przedszkolnego przygotowane są dla małych grup dzieci i organizowane są w miejscowościach odległych od przedszkoli i szkół podstawowych.

Powiat wolsztyński ma zarejestrowane 26 przedszkoli, a województwo wielkopolskie - 1094. Na 1527 uczniów w powiecie przypada 26 innych przedszkoli (58,73 na placówkę), natomiast średnia w województwie to 74,47 (81467 przedszkolaków na 1094 placówek).

Mapa